Sme hrdí, že naša snaha prichádzať s inovatívnymi produktmi bola opakovane ocenená titulom Bežný účet FH roka 2017 pre naše U konto od portálu FinancnaHitparada.sk. U konto je prvý účet so všetkými výbermi zo všetkých bankomatov u nás aj v zahraničí zadarmo. Stačí si mesačne posielať na účet aspoň 400€.

  Do 31.12.2019 ponúkame U konto s bonusom na nákup v Kauflande! Každý, kto si založí účet U konto v termíne do 31.12.2019, zaplatí kartou za nákup v Kauflande, UniCredit Bank mu preplatí nákup až do výšky 40,- € (nasledujúci mesiac bude čiastka až do výšky 40,- € refundovaná na účet U konta). Účet U konta môžete zriadiť i pre Vaše deti vo veku od 15 rokov, preplatenie nákupu je pre všetkých J

-    Členovia OZH navyše, po pripísaní mzdy na založené U konto teraz dostanú odmenu 20 €.

  Z hľadiska prípadného presunu bežného účtu z inej banky VŠETKO zariadime a dohodneme za klienta.

  Rada by som Vás informovala aj o Smart Bankingu, ktorý klienti využívajú na spravovanie svojho účtu zo svojho mobilu. Naša banka sa dlhodobo snaží byť lídrom na trhu bankových inovácií, ako prvý na Slovensku prichádzame s možnosťou prihlásenia a podpisovania platieb pomocou odtlačku prsta. Týmto spôsobom je možné potvrdzovať platby až do výšky 180 €. Táto zmena umožňuje klientom vykonávať transakcie omnoho pohodlnejšie, rýchlejšie a bezpečnejšie.

  Významné ocenenie pre podielové fondy Pioneer Fund Solutions - Conservative a Pioneer Fund Solutions - Balanced  - Dva podielové fondy fondov - Pioneer Fund Solutions (Conservative a Balanced) dostali od nezávislej renomovanej ratingovej agentúry Morningstar 5 hviezdičiek (najvyšší možný počet)! 5 hviezdičiek znamená, že tieto podielové fondy patria medzi 10 % najlepších podielových fondov v danej kategórii na svete.  

  Rovnako ponúkame i možnosť prevedenia a zlúčenia úverov, čím je možné dosiahnuť úsporu na mesačných splátkach a zároveň optimalizovať aktíva rodinného rozpočtu J

Členom OZH navyše ponúkame:

-      Predschválený Presto Úver až do výšky 6 000 € so zvýhodnenou úrokovou sadzbou 4,9 % p.a. a bez vstupného poplatku

-      50% zľavu zo vstupného poplatku pri investíciách

-      Hypotéky bez poplatku za poskytnutie a zľavu až 0,2% p.a. z výslednej úrokovej sadzby

Zvýhodnené podmienky v tejto ponuke nie je možné uplatniť pri sprostredkovaní obchodu treťou stranou a ani so spätnou platnosťou.

Zasielam v prílohe elektronický voucher na uplatnenie zliav Vašich členov na bankové produkty. Z hľadiska prenosu dát, nie je možné bez mailovej adresy vygenerovať voucher = poukaz pre každého jednotlivo, preto zasielam modifikovateľný poukaz. Z hľadiska modifikácie, je potrebné dopísať meno a priezvisko a číslo preukazu člena odborov. S takto upraveným poukazom, preukazom člena OZH a Občianskym preukazom, sa člen preukáže na pobočke našej banky a môže si uplatniť zľavy.

V prípade záujmu člena OZH o úverový produkt, je potrebné i potvrdenie o príjme (prikladám v prílohe) z dôvodu rozdielnosti sociálnej poisťovne MV SR ako zamestnávateľa. Príloha žiadosť o U konto, je pre účely prípadného dojednania zriadenia účtu mimo pobočky UCBSK.

V prílohe si Vám dovoľujem zaslať kontakty na mojich kolegov v rámci SR. Kolegovia z krajských miest si Vás dovolia zajtra kontaktovať za účelom dojednania prípadnej návštevy a za účelom výmeny kontaktov na ostatné ZO OZH v zmysle dojednania na dnešnom stretnutí.

                V prípade ďalších otázok, sme k dispozícii, môžeme Vás kedykoľvek navštíviť vo Vašich priestoroch a poskytnúť ďalšie podrobnejšie informácie.

                ĎAKUJEM veľmi pekne, prajem pekný a úspešný deň

 

S pozdravom / Kind regards

Mgr. Iveta Gnjatovičová, MBA
Riaditeľ pobočky Šamorín

HOT !!!!

vysluha

Využite výhody

Diners Club karty

pre členov OZ Hasičov

 Diners web

 

dalian logo web

Pripravili sme 14 výhod pre členov OZH a ich rodiny.  
 V prípade akýchkoľvek otázok ako môžete tieto výhody využiť

kontaktujte Dalian s.r.o.:
            0948 881 188, Dalibor Gdovin
            0908 622 860, Bibiana Mathiová
            hasici@dalian.sk

Spolu dokážeme viac

 

cennik telekom dalian

 VYSKLADAJTE SI PONUKU TELEKOM

DALIAN SK leták MZ

PONUKA AXA

cetelem1

SPOLUPRACUJEME

newNová ponuka poistných produktov

LEN PRE ČLENOV OZH !

 

Dalian logo new

Odborový zväz hasičov   
Drieňová 22
Bratislava
826 86

tel.: +421(0)692044461

IČO: 30811261

č.ú.: 4007856539/7500 - ČSOB

IBAN : SK26 7500 0000 0040 0785 6539